Zatrzaski meblowe w sklepie Gryc24

Praca w kuchni, jak iw każdym innym pomieszczeniu, powinna być przede wszystkim efektywna i wygodna. Z tego właśnie powodu warto stosować zatrzaski do szafek, które pozwolą na sprawne użytkowanie szafek oraz innych mebli. Dzięki nim drzwiczki nie będą otwierały się na zbyt dużą odległość, pozwoli to również na właściwe zamykanie frontów meblowych różnego rodzaju. Skrzydła szafek, które zostały wyposażone w zatrzaski meblowe, są również dużo bezpieczniejsze w użytkowaniu i pozwalają na sprawne wykonywanie codziennych obowiązków.

Zatrzaski meblowe
obrazek prezentujacy

Rodzaje zatrzasków do szafek

Na rynku można znaleźć wiele różnych zatrzasków do szafek. Najpopularniejsze z nich to oczywiście zwykłe zatrzaski do szafek. Zapewniają one komfortowe zamykanie drzwiczek drzwiowych. Można montować je przy składaniu nowych mebli, ale również jako uzupełnienie przy źle zamykających się szafkach. Zatrzaski magnetyczne są wyposażone w magnesy, które odpowiadają za prawidłowe zamykanie drzwiczek. Z kolei zatrzaski push-to-open to innowacyjne rozwiązanie, które polega na przyciśnięciu szafki, która następnie się otwiera.

Zatrzask magnetyczny do szafki — czym się cechuje?

Zatrzaski meblowe magnetyczne to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia niezwykle wygodne i komfortowe domykanie drzwiczek w różnorodnych meblach. Są to zatrzaski wyposażone w specjalne magnesy. Metalowy element umieszcza się również na szafce, która następnie jest przyciągana przez magnes znajdujący się w zatrzasku. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w kuchni, gdzie konieczna jest szczelność szafek, w których przechowywane są produkty spożywcze. Zatrzaski magnetyczne sprawiają również, że drzwiczki są odpowiednio zabezpieczone przed ciągłym uderzaniem.

Gdzie kupić zatrzaski meblowe?

Aby mieć pewność, że zatrzaski spełnią swoje zadanie i będą przydatnym rozwiązaniem w domu, warto stawiać wyłącznie na produkty najlepszej jakości. W sklepie Gryc24 na klientów czeka niezwykle szeroka oferta zatrzasków, które z pewnością spełnią wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Szeroki wybór produktów sprawi, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępne tu zatrzaski meblowe pochodzą od znanych i renomowanych producentów, co jest najlepszą gwarancją ich doskonałego wykonania i najwyższej jakości.